Reklama
Reklama

Do ZOO już bez maseczek. "Błagamy o kulturalne i bezpieczne zwiedzanie"

fot. Zoo Poznań Official Site / Facebook

Od jutra zarówno do Starego, jak i do Nowego ZOO w Poznaniu można wejść bez maseczki.

Bramy poznańskiego ZOO po poluzowaniu obostrzeń w związku z pandemią zostały otwarte 19 czerwca. Wówczas wprowadzonych zostało sporo nowych zasad. Między innymi te dotyczące obowiązku noszenia maseczek przez osoby dorosłe na terenie ogrodu. Teraz ograniczenie zostaje zniesione zarówno w Starym, jak i nowym ZOO.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Oba tereny od jutra można zwiedzać bez środków ochrony osobistej, ograniczamy jednak kontakt ze zwierzętami, które mogą zakazić się wirusem SARS-cov2 od człowieka - piszą na portalu społecznościowym pracownicy poznańskiego ZOO. BŁAGAMY O KULTURALNE I BEZPIECZNE ZWIEDZANIE, Z ZACHOWANIEM DYSTANSU SOCJALNEGO. Zwierzęta mają tylko nas, dlatego też zdrowie pracowników jest ważne, kwarantanny czy choroby to dla nas koniec świata. Pozostajemy w nadziei, że wszyscy będziemy się starać o wspólne bezpieczeństwo. Nie dotykamy zwierząt i nie zbliżamy się do nich bez maseczek! Bardzo dziękujemy za zrozumienie - dodają.

" target="_blank">

Bilety można kupić tylko online lub w biletomatech przed wejściem. Ogród Zoologiczny w Poznaniu zaopatrzył się też w płyn do dezynfekcji rąk. Dozowniki stanęły przy wejściu oraz w toaletach.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega o upałach. Będzie bardzo gorąco
30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
8.51 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro